تبلیغ وینک مگ

ارگاسم زنانه و عوامل موثر بر آن


چه اتفاقی می افتد وقتی یک زن به ارگاسم برسد؟ راز رمز و راز پیرامون سرخوشی زنان چیست؟

لازم نیست یک زن برای انجام مقاربت جنسی به ارگاسم برسد ، برخلاف انزال در مردی که مایع منی را آزاد می کند و مرد را به حالت استراحت منتقل می کند ، بنابراین ارگاسم زن غالباً مورد غفلت قرار می گیرد و علی رغم اینکه یک چیز لذت بخش و مفید برای زنان است ، یک مسئله ثانویه محسوب می شود.
موضوع برانگیختگی جنسی برای زنان هنوز هم امروز مورد بحث و جدال علمی گسترده است ، زیرا پزشکان در سراسر جهان هنوز در مورد وسایل مختلفی که ممکن است منجر به رسیدن زنان به ارگاسم شود ، دچار سردرگمی می شوند ، نه اینکه به موانعی اشاره کنیم که می تواند مانع از احساس خوشحالی زنان در هنگام رابطه جنسی شود.

صرف نظر از موارد فوق ، همه قبول دارند که ارگاسم یک فرآیند پیچیده بیولوژیکی است که در سطح بدن کل زن از سر تا انگشتان پا اتفاق می افتد ، بنابراین چگونه می توان آن را آماده کرد؟ در این مقاله از سایت یکی یه دونه ، برخی حقایق در مورد سرخوشی برای زنان ، و همچنین برخی از اشتباهات رایج در مورد آن را می آموزیم.

روند جنسی زنان


مراحل برانگیختگی جنسی در یک زن
پاسخ جنسی یک زن از ابتدای روند جنسی در 4 مرحله می گذرد ، که به شرح زیر انجام می شود:

  • مرحله برانگیختگی جنسی (هیجان):
  • این مرحله با آمادگی برای روند جنسی آغاز می شود و زن شروع به پاسخگویی به هشدارهای بدن می کند ، زیرا خون جاری می شود. نقاط حساس مانند کلیتوریس (کلیتوریس) ، واژن و نوک پستان سینه ها که باعث ایجاد احساس کلی تب ، فشار خون بالا و تعدادی ضربان قلب در این مرحله می شوند.
    فلات: در این مرحله برانگیختگی جنسی به تدریج و پایدار در آماده سازی سرخوشی افزایش می یابد و سوم خارجی واژن به دلیل افزایش جریان خون در داخل آن احتقان می یابد ، که آن را در یک وضعیت مقدماتی به نام Platform Orgasmic قرار می دهد ، در اینجا تمرکز منجر به احساس می شود. ملیتبرای جلوگیری از ایجاد سایر احساسات ، ضربان قلب و فشار خون همچنان افزایش می یابد.
    ارگاسم: یک سری انقباض همزمان که در عضلات بدن یک خانم مانند رحم ، مهبل و دیواره لگن اتفاق می افتد ، علاوه بر انقباضات تصادفی در عضلات مختلف بدن مانند کوچک کردن دست ، انگشتان و گرفتگی پا ، به دنبال آن احساس گرمی که از لگن پخش می شود و کل بدن را شامل می شود. زن مرحله
    حل مسئله : در این مرحله بدن زن آرام می شود ، جریان خون در اندام های جنسی کاهش می یابد و فشار خون و ضربان قلب به مقادیر طبیعی برمی گردد.

→ خواندن مطلب قبلی

راکتان چیست ؟ و چرا از آن استفاده می شود؟

خواندن مطلب بعدی ←

اطلس روکش گیل

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *