تبلیغ وینک مگ

استخر های پیش ساخته در رشت

فروش انواع مختلف استخر های پیش ساخته در رشت با قیمت مناسب و کیفیت بالا،این استخرها علاوه بر پرورش ماهی در ذخیره ی آب کشاورزی و صنایع دیگر نیز کاربرد دارند. این استخرها قابلیت ماندگاری بالا در هر فضایی را دارند و مناسب برای آبهای شور و شیرین هستند.این سازه ها بسیار مقرون به صرفه هستند و از مزیتهای آنها قابل حمل بودنشان است.برخی محصولات برای استفاده ی نهایی نیاز به ساخت و ساز در محل استفاده کننده دارند و هزینه هایی را چه از نظر زمان، نیروی انسانی و غیره بر عهده ی استفاده کننده میگذارند.  شرکت آبزیبان در همین راستا اقدام به طراحی و تولید استخرهای پیش ساخته پرورش ماهی نموده است. این استخرها پس از کف سازی در طی مدت چند ساعت در محل بهره برداری نصب و راه اندازی میشوند.

طراحی استخرهای پیش ساخته آبزیبان

طراحی استخرهای پیش ساخته آبزیبان به گونه ایست که میتوان مقدار زیادی از آنها را در یک کامیون قرارداده و تا مسافتهای دوردست انتقال داد. همچنین هرکدام از قطعات آن به راحتی توسط نفر، قابل حمل و نقل و نصب میباشد. این خصوصیت راه اندازی کلنی های بزرگ را در مدت زمان کوتاه امکان پذیر میسازد. به عنوان مثال شرکت آبزیبان تجربه ی رکورد بارگیری، حمل و نقل و نصب ده عدد استخر پیش ساخته ی آبزیبان را در طول مدت یک روز دارا میباشد.

 ساخت استخر سرپوشیده پرورش ماهی:

در برخی محیط ها و طی شرایط آب و هوایی خاص نمیتوان از روش های سنتی پرورش ماهی استفاده کرد. ممکن است در باور همگان سالها اینگونه ثبت شده باشد که پرورش ماهی تنها در برخی از نقاط کشور ممکن است. امروزه فناوری جدید به آبزی پرور این امکان را میدهد که تحت هر شرایط محیطی اقدام به پرورش ماهی نماید. در استخر های پیش ساخته ی آبزیبان یکی از گزینه های جدید و بسیار مفیدی که برای آبزی پروران ایجاد میشود پرورش ماهی به صورت سرپوشیده است. این موضوع زمانی اهمیت میابد که بخواهیم در محیطی اقدام به پرورش ماهی نماییم که استفاده از روش های سنتی در آنجا ممکن نباشد.

با توجه به رشد فزاینده جمعیت، کمبود زمین و کمبود آب به واسطه خشکسالی های دهه گذشته  دو فاکتور افزایش تولید و صرفه جویی در هزینه ها میتوانند اساسی ترین مصادیق صرفه جویی در یک فعالیت اقتصادی باشند. جای آن دارد مسولین محترم آبیاری استانها ، با توجه به داده های آماری یاد شده در خصوص صرفه جویی ۶۰ درصدی آب توجه خود را به استخر های پیشساخته آبزیبان معطوف نموده و با حمایت از این محصولات گام مهمی در جهت حفظ منابع آبی کشور نمایند‌.

جنس استخر های پیش ساخته:

 این سازه ها بسیار مقرون به صرفه هستند و از مزیتهای آنها قابل حمل بودنشان است. جنس این سازه ها از نوع گالوانیزه است (سفارش استخر پیش ساخته گالوانیزه پرورش ماهی) که دارای استراکچر خارجی بوده و از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و بر خلاف سازه های بتنی که ثابت و غیر قابل حمل هستند قابل حمل و جا به جایی و قابل نصب طی یک فرایند یک روزه هستند.

→ خواندن مطلب قبلی

چاپ بنر ارزان در گیلان رشت

خواندن مطلب بعدی ←

آموزش کیک شکلاتی بدون تخم مرغ مخصوص کدبانو ها

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *