تبلیغ وینک مگ

بای پس معده چیست؟

بای پس معده برای کمک به کاهش وزن اضافی و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مرتبط با سلامتی با اضافه وزن که زندگی انسان را تهدید می کند ، انجام می شود ، از جمله:
• بیماری ریفلاکس معده و معده و یا ریفلاکس مری.
بیماری قلبی
فشار خون بالا.
آپنه خواب.
دیابت نوع 2. کاهش
سکته مغزی
معمولاً برای کاهش وزن بعد از تلاش ناموفق برای کاهش وزن از طریق رژیم یا کالری کم کالری ، به طور جراحی انجام می شود.

  • سؤال خود را اضافه کنید
    عملیات کاهش معده: انواع و خطرات
    چرا بای پس معده انجام می شود؟ انواع اقدامات کاهش معده چیست؟ چگونه انجام می شود و خطرات آن چیست؟


بعد از کاهش معده چه اتفاقی می افتد؟
عملیات کاهش معده به چندین نوع تقسیم می شود ، اما همه هدف آنها ایجاد تغییراتی در دستگاه گوارش برای کاهش وزن با کاهش مقدار غذای خورده شده یا کاهش جذب مواد مغذی به معده یا هر دو است ، زیرا مسیر معده و سایر جراحی ها تغییر می یابد. کاهش معده در هنگام کاهش وزن به درستی انجام نمی شود و وقتی ورزش به هر دلیلی انجام نشود یا اینکه بیمار به دلیل وزن دچار مشکلات جدی سلامتی شود.

انواع مختلفی از اقدامات کاهش معده وجود دارد ، که به آن جراحی چاقی شناخته می شود. “بای پس معده” یکی از رایج ترین انواع جراحی چاقی در ایالات متحده است و بسیاری از جراحان آن را ترجیح می دهند زیرا این عارضه کمتر از سایرین است. جراحی های کاهش وزن.

با این وجود ، کلیه اشکال جراحی کاهش وزن ، از جمله “بای پس معده” از جمله اصلی ترین فرایندهایی است که می تواند خطرات قابل توجهی و عوارض جانبی آن برای سلامتی انسان به همراه داشته باشد.آنها نباید به تنهایی اعتماد داشته باشند ، بلکه سلامت دائمی در رژیم تغییر می کند و تمرین مداوم به طور منظم ورزش کنید تا اطمینان حاصل شود که جراحی بریاتریک طولانی مدت موفق خواهد بود.

سایت یکی یه دونه

→ خواندن مطلب قبلی

مضرات فرایند انجماد چربی برای لاغری

خواندن مطلب بعدی ←

بزرگ کردن سینه در خانم ها

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *