تبلیغ وینک مگ

بزرگنمایی در سفید کردن دندان ها


این روش جدیدترین روش است و یکی از انواع سفید کننده دندان های لیزر است و با استفاده از ژل روی لب و لثه انجام می شود تا از بروز هرگونه مشکل در امان باشد ، سپس ژلی حاوی پراکسید هیدروژن قرار داده می شود ، سپس پرتوهای ماوراء بنفش روی دندان ها ریخته می شوند و جلسه می گیرند. این روش حدوداً یک ساعت است و این روش با نتایج فوری آن که پس از پایان جلسه ظاهر می شود ، مشخص می شود ، اما مانند اکثر روش های سفید کردن دندان ها ، باعث تحریک لثه ها و درد دندان ها برای یک دوره کوتاه می شود.

اطلاعاتی از سایت یکی یه دونه که باید در مورد سفید کردن دندان ها بدانید


هنگام مراجعه به دندانپزشک و تصمیم گیری در مورد سفید کردن اطلاعات ، اطلاعاتی در دست است که باید بدانید:

سفید کردن دندان ها بیش از یک بار نمی تواند به همین روش انجام شود ، زیرا این ممکن است باعث ضعف و نازک شدن دندان ها شود و در بعضی موارد ممکن است منجر به ریزش آنها شود. .

برای به دست آوردن رنگ دندان مورد نظر فرد باید دو جلسه داشته باشد تا چندین جلسه انجام شود و این با توجه به رنگ دندانها و روشی که در سفید کردن استفاده می شود تعیین می شود.

قبل از سفید کردن دندان ، بیمار برای تمیز کردن رسوب های سنگ آهک موجود بر روی دندان ها ، جلسات تمیز کردن دندان را انجام می دهد.

نتایج سفید کردن دندان دائمی نیست ، اما لازم است هر دوره توسط پزشک معالج و تمیز کردن دندان ها بررسی شود ، علاوه بر این که دستورالعمل های پزشک برای تمیز کردن دندان ها را هر روز انجام دهید تا رنگ دندان ها تا حد ممکن حفظ شود.

→ خواندن مطلب قبلی

علت آکنه و جوش در صورت

خواندن مطلب بعدی ←

علت تیرگی پوست در برخی قسمت های بدن خانم ها

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *