تبلیغ وینک مگ

بزرگ کردن سینه در خانم ها

جراحی تقویت سینه چگونه انجام می شود؟ روش کاشت پر کردن در پستان چیست؟ آیا تقویت سینه دردناک است؟ آیا آنها نتایج رضایت بخشی دارند؟ این سؤالات و بسیاری دیگر از طریق سایت یکی یه دونه پاسخ داده خواهد شد.

بزرگ کردن پستان یک عمل جراحی است که توسط پزشک انجام شده است و هدف آن بزرگتر کردن اندازه پستان است ، جایی که او یک ماده پر کننده مواد آرایشی مانند سیلیکون را در زیر بافت سینه یا ماهیچه ها قرار می دهد.

برای بعضی از خانمها ، تقویت پستان راهی برای تقویت اعتماد به نفس است و برای برخی دیگر ، روش تقویت سینه بخشی از بازسازی شکل پستان بعد از عمل جراحی سرطان پستان یا سایر شرایطی است که بر شکل آن تأثیر می گذارد.

اگر شما در حال بزرگ کردن پستان هستید ، با یک جراح پلاستیک قابل اعتماد مشورت کنید و مطمئن شوید که تمام جوانب این جراحی ، از جمله خطرات و عوارض احتمالی را درک کرده اید.
چرا بزرگ شدن سینه اینقدر محبوب است؟
دلایل زنانی که به دنبال جراحی تقویت سینه هستند بسیار شخصی است ، اما این عمل جراحی ممکن است به آنها کمک کند:

 • ظاهر سینه ها را بهبود بخشید ، به ویژه برای خانمهایی که احساس می کنند سینه آنها بسیار کوچک است یا تفاوت بزرگی در اندازه سینه ها دارند.
  محکم کردن کانتور ناشی از بارداری و شیردهی.
  بازسازی پستان بعد از جراحی سینه به دلیل سرطان یا سایر شرایط و بیماری ها.
  بهبود چهره خود و ایجاد اعتماد به نفس.
  خطرات تقویت پستان
  جراحی تقویت سینه می تواند شما را در معرض خطرات بسیاری قرار دهد ، از جمله:
 • ایجاد بافت داخلی به صورت زخم هایی که باعث تحریف شکل پستان می شوند.
  درد پستان
  عفونت ویروسی یا باکتریایی.
  تغییرات در پستان و احساس سینه معمولاً موقتی است.
 • کاشت یا پر کردن در حال نشت یا پاره شدن است.

اصلاح هر یک از این عوارض ممکن است نیاز به جراحی دیگری داشته باشد ، یا برای از بین بردن و یا جایگزینی کاشت ها.

بنیاد غذا و داروی همچنین ارتباط احتمالی بین کاشت پستان و ایجاد لنفوم را نشان داده است ، اما برای درک این رابطه هنوز تحقیقات بیشتری لازم است.

چگونه شما را برای عمل جراحی تقویت سینه آماده می کنید؟
در ابتدا با جراح پلاستیک در مورد ترجیحات خود از نظر اندازه ، حساسیت و ظاهر کلی سینه های خود مشورت خواهید کرد.این جراح انواع خاصی از کاشت یا پر کننده ها را برای شما شرح می دهد: برخی از آنها صاف یا مرکب هستند و برخی از آنها به شکل گرد یا اشک ریخته می شوند و برخی از آنها به صورت محلول شور یا سیلیکون ارائه می شوند. علاوه بر گزینه هایی برای تکنیک های جراحی.

قبل از تصمیم گیری در مورد فرآیند تقویت سینه ، باید به موارد مهمی فکر کنید:

 • کاشت سینه مانع از بزرگ شدن سینه شما نمی شود ، و برای درمان سوزن زدن ممکن است علاوه بر تقویت سینه ، نیاز به بزرگ کردن پستان داشته باشید.
 • ایمپلنت یا پر کردن نمی تواند برای زندگی تضمین شود ، زیرا پارگی امکان پذیر است و با افزایش سن و قرار گرفتن در معرض برخی از عوامل دیگر مانند افزایش وزن یا از دست دادن ، ممکن است شکل سینه ها تغییر پیدا کند و این ممکن است شما را در معرض جراحی اضافی قرار دهد.
 • بعد از پر کردن سینه ها یا کاشت ، روند انجام ماموگرافی پیچیده تر می شود ، زیرا پر کردن باعث می شود دید تصویر به وضوح مختل شود.
  کاشت پستان ممکن است مانع شیردهی شود ، اما برخی از خانمها بعد از بزرگ کردن پستان قادر به موفقیت در شیردهی هستند .برای دیگر ، تغذیه با شیر مادر بعد از پر کردن ایمپلنت یک چالش بزرگ است.
  شرکت های بیمه پزشکی کاشت سینه را تحت پوشش قرار نمی دهند زیرا آنها جراحی پلاستیک تکمیلی محسوب می شوند ، مگر اینکه از نظر پزشکی ضروری باشند

→ خواندن مطلب قبلی

بای پس معده چیست؟

خواندن مطلب بعدی ←

بعد از سزارین چه غذاهایی بخوریم؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *