تبلیغ وینک مگ

تقویت پستان بدون جراحی

چگونه سینه را بدون استفاده از جراحی بزرگ کنیم؟ آیا می دانید چرا اندازه سینه ممکن است برای یک زن متفاوت باشد؟ آیا اندازه قفسه سینه در احتمال ابتلا به سرطان پستان تأثیر دارد؟
امروزه جراحی ها و استفاده از لانکت و سیلیکون تنها راه برای داشتن سینه های بزرگتر نیست. امروزه روش های جایگزین زیادی وجود دارد که نیازی به استفاده از هر شی تیز ندارد و لازم نیست که اگر فکر می کنید این یک مشکل واقعی و یک معضل بزرگ برای شما است ، به کسی اجازه دهید در طول فرآیند بزرگ کردن پستان به سینه های شما نگاه کند. در این مقاله از سایت یکی یه دونه با برخی از روش های تقویت سینه آشنا می شویم ، علاوه بر مباحث مهم مرتبط با سلامتی7 شما مانند رابطه بین اندازه سینه و خطر ابتلا به سرطان سینه یا اندازه مناسب پستان ها و واقعیت شایعاتی که باعث ضرورت داشتن سینه های متقارن می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، این مقاله را با ما دنبال کنید.

دستگاه مکش برای تقویت پستان
وسیله ای که روزانه برای بزرگ کردن سینه می پوشید
دستگاه مکش وسیله ای است که روی سینه قرار می گیرد و به کمک سینه بند به آن وصل می شود. این دستگاه مکش و کشش نیرو را به سینه اعمال می کند و با باتری کار خود را ادامه می دهد. خانم ها برای احساس نتیجه باید این دستگاه را به مدت 10-12 ساعت روزانه و به طور مداوم به مدت 12 هفته متوالی بپوشند.
این دستگاه قفسه سینه که بدون عمل جراحی افزایش می یابد ، حداقل موفقیت 55٪ موفقیت قابل قبولی دارد. افراد مسئول این دستگاه گزارش دادند که ممکن است قفسه سینه در اندازه 15-115٪ افزایش یابد ؛ اما پس از متوقف کردن استفاده از دستگاه ، در هفته اول پس از توقف ، این افزایش اندک کاهش می یابد ، سپس این افزایش اثبات می شود.
لازم به ذکر است که بزرگ کردن قفسه سینه با این وسیله به معنای تورم نیست ، زیرا این دستگاه رشد بافت ها را در سینه افزایش می دهد . اگرچه باعث افزایش اندازه قفسه سینه نمی شود دقیقاً همانطور که روشهای جراحی انجام می شود ، برای خانمهایی که از عمل جراحی می ترسند ، یا زنانی که نمی خواهند سینه بسیار بزرگی داشته باشند ، یک راه حل عالی است.
روش های دیگر برای افزایش اندازه قفسه سینه
آیا روشهای کمتری برای تقویت پستان وجود دارد؟
روش های ساده دیگری برای بزرگنمایی طبیعی و موثر قفسه سینه وجود دارد ، بدون نیاز به جراحی یا ابزار پیچیده. همچنین برخی از ترفندهای آرایش نیز وجود دارد که می تواند برای بزرگتر شدن سینه از اندازه واقعی آن استفاده شود. آیا شما علاقه مند به دانستن این روش ها هستید؟ بنابراین ، این بند را با ما دنبال کنید.


1- بزرگ کردن سینه با استفاده از لوازم آرایشی


روش های حرفه ای برای آرایش وجود دارد که باعث می شود سینه بسیار بزرگتر از اندازه اصلی آن باشد. متخصصان آرایش می گویند استفاده از آرایش در اطراف قفسه سینه به صورت حرفه ای باعث می شود شکل شکاف بین دو سینه عمیق تر و گردتر شود که به سینه شکل بزرگی می بخشد. از رنگ برنز درخشان استفاده کنید ، که نور را منعکس می کند و توهم چیزهای حجیم را ایجاد می کند. با یک شستشوی یا مرطوب کننده پوست شروع کنید زیرا باعث می شود پودری مورد استفاده شما واقع بینانه تر به نظر برسند. هرگاه پودر برنز کننده را روی سینه بمالید ، از بالای سینه خود نگاه نکنید ، بلکه از آینه جلو استفاده کنید تا نیاز شما به پودر را به طور مناسب تخمین بزنید. با استفاده از قلم مو ، دو بازوی متقاطع را در انتهای برش قفسه سینه بکشید. حرکت برس را از نقطه همگرایی تا انتهای هر قوس از بالا شروع کنید.

2 – ورزش


برخی از تمرینات وجود دارد که به بزرگ کردن ، سفت شدن و بالا بردن قفسه سینه نیز کمک می کند ، برخی از این تمرینات را می توان در خانه تمرین کرد ، در حالی که برخی دیگر ممکن است به تجهیزات ورزشی موجود در هر باشگاه ورزشی نیاز داشته باشند تا از این تمرینات با هم مطلع شوند.
• تمرینات فشار
این نوع تمرین را می توان در هر کجا انجام داد و نیاز به تلاش زیادی یا هر نوع تجهیزات ورزشی ندارد. توصیه می شود روزانه 15 بار سرکوب ، سه بار و به طور متوسط ​​سه روز در هفته انجام دهید.
ورزش پروانه (دستان باز)
این تمرین با دراز کشیدن بر روی سطح صاف بالای سطح زمین ، نگه داشتن وزن معینی در هر دست و بالا بردن دستها به طور عمود بر بدن در هنگام دراز کشیدن انجام می شود. پس از آن ، دستها با زاویه ای تیز به سمت داخل خم می شوند و دست های خمیده پایین می آیند تا زمانی که دست شما در امتداد تنه شما گیر کند. سپس دستها بلند شده و مستقیماً روی صندوق عقب صاف می شوند. این نوع ورزش به بهترین وجه در سالن ورزشی با مربیان متخصص انجام می شود.
باز کردن دستها با نشستن
این تمرین نیاز به یک وسیله خاص در هر سالن ورزشی دارد ، این دستگاه حاوی صندلی است که روی آن می نشینید به گونه ای که پشت شما کاملاً عمودی باشد ، دقیقاً همانطور که شامل دو دستگیره است که به وسیله وزنه ها به شما متصل است. تمرین شما این است که این دو دسته را با حرکت دایره ای از داخل به خارج باز کنید. همچنین این تمرین برای تعیین وزن و تعداد تمرینات مورد نیاز به مربیان متخصص نیاز دارد.

3- کرم های بزرگ کننده


های مخصوصی وجود دارد که کار آنها بزرگ کردن سینه است ؛ این کرم ها مانند هر کرم پوستی فواید زیادی دارند ، زیرا این کرم ها باعث بهبود پوست و نرم شدن و رطوبت آن می شوند ، زیرا اثرات تسکین دهنده و آرامش بخش برای پوست به دلیل غنی بودن در ویتامین ها دارند زیرا اثرات نور خورشید را محدود می کنند. مضر ؛ بدون اینکه فراموش کند که او به طور قابل توجهی سینه را بزرگ می کند.

4- مواد طبیعی


بسیاری از مواد طبیعی برای بزرگ کردن سینه قابل استفاده است ، زیرا می توانید از کره کوکو و روغن نارگیل استفاده کنید این مواد را در حرکات دایره ای کوچک چندین بار در روز و برای چند روز در هفته مالش دهید. شما فوراً متوجه نتیجه نخواهید شد اما قطعاً بعد از مدتی متوجه تفاوت آن خواهید شد.

5- بریس با واشر


در حقیقت ، این بریس ها بسیار مؤثر هستند ، بسیاری از برنج ها حاوی واشر هستند و این نوع سینه بندها بسته به ضخامت و نوع واشرهای مورد استفاده به سینه ها اندازه های مختلفی می دهد ، یعنی گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید انتخاب کنید چه چیزی مناسب شماست از آنها

6- تزریق خون خود به درون سینه های خود


آیا در مورد این روش خون آشام شنیده اید؟ این روش مبتنی بر تزریق خون خود به درون سینه های شما است و روشی عجیب و مؤثر است! از آنجا که پلاسمای غنی از پلاکت باعث افزایش تولید کلاژن و رشد سلولهای جدید و افزایش اندازه سینه می شود.

هنوز یک روش آخر وجود دارد که ما به آن اشاره نکردیم ، یعنی روش تزریق چربی .. آیا قبلاً درباره آن شنیده اید؟ این روش آسان و ساده است ، تنها کاری که پزشک باید در این فرآیند انجام دهد این است که چربی را از یکی از نواحی بدن خود خارج کنید و سپس مجدداً این چربی ها را به سینه خود تزریق کنید ؛ این باعث می شود قفسه سینه به شکل و زیبایی خود ببخشد.

اندازه سینه و ارتباط آن با سرطان پستان
اندازه پستان چه تاثیری بر سرطان پستان دارد؟
بسیاری از افراد اندازه سرطان سینه انگلیس را دارند و معتقدند هرچه اندازه سینه بیشتر باشد احتمال ابتلا به سرطان پستان بیشتر است. حقیقت این گفته ها چیست؟ آیا اندازه قفسه سینه در احتمال ابتلا به سرطان پستان تأثیر دارد؟
اگرچه مطالعات کافی در مورد این موضوع وجود ندارد تا تأیید همبستگی اندازه قفسه سینه با خطر ابتلا به سرطان سینه یا نفی آن شود ، دانشمندان معتقدند وزن اضافی با خطر ابتلا به سرطان سینه در ارتباط است و به همین دلیل افراد معتقدند که اندازه قفسه سینه با خطر ابتلا به سرطان سینه همراه است (زیرا اندازه قفسه سینه این با افزایش وزن افزایش می یابد) ، در حالی که این وزن شخص است که با احتمال بیشتری برای ابتلا به سرطان پستان همراه است.

اطلاعات و حقایق در مورد قفسه سینه
آیا اطلاعات کافی در مورد بدن خود دارید؟
اسطوره ها و گفته های متداول در مورد سینه ها وجود دارد و این گفته ها بسیاری از زنان را بدون هیچ دلیلی می ترساند و مرعوب می کند. به همین دلیل است که ما به این اسطوره ها اندکی توجه می کنیم و برخی از اطلاعات اصلی را که هر زنی در سراسر جهان باید بداند ، روشن می کنیم.
آیا سینه کاملاً متقارن است؟
برخی از خانم ها بر این باورند که از نظر حساب ، سینه های کاملاً متقارن دارند. در واقعیت اما هیچ سینه کاملاً متقارن نیست! هر زن پستان دارد که از نظر اندازه با دیگری متفاوت است. این تفاوت در بعضی از خانم ها قابل مشاهده نیست ، اما برای سایرین بسیار واضح و با تفاوت های چشمگیر است. یعنی اگر شما متوجه تفاوت در اندازه سینه های خود هستید ، این بدان معنی نیست که به هیچ وجه مشکلی ندارید.

اختلاف درصد قابل قبول در اندازه چیست؟
می توان گفت درصد اختلاف بین 15-20٪ بین سینه ها ، یک درصد طبیعی و قابل قبول است ؛ هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد اگر تفاوت در محدوده این نسبت باشد ، اما اگر اختلاف بیش از این درصد به روشنی باشد ، باید با پزشک مشورت کنید. برخی از خانم ها این تفاوت را در سنین پایین مشاهده می کنند از آنجا که شروع به پوشیدن سینه بند طراحی شده متقارن کردند. در این مرحله مهم است که هیچ کاری برای اصلاح تفاوت و اختلاف بین اندازه سینه ها انجام نشود ، زیرا سینه ها در این سن در حال توسعه هستند ؛ و ترجیح داده می شود قبل از رسیدن به هجده سالگی هیچ گونه مداخله ای در بدن انجام نشود ، زیرا اندام های بدن تشکیل شده و شکل نهایی آنها گرفته شده است.

اندازه طبیعی سینه ها چقدر است؟
هر زن معتقد است اندازه طبیعی سینه ها اندازه سینه های اوست و در واقع این درست است! زیرا هر زن با اندازه ژن خود متولد می شود. این با یک زن به زن دیگر ، از منطقه ای به منطقه دیگر و از یک نژاد به دیگری متفاوت است. عموماً عامل اصلی در اندازه پستان صفات ارثی است. بنابراین به آنچه در اختیار شماست ، افتخار کنید زیرا همانطور که هستید زیبا هستید و نیازی نیست خودتان را در این مورد متقاعد کنید ، زیرا این یک واقعیت است و باید آن را باور کنید.

در پایان … از آنچه دارید ، خوشحال شوید ، زیرا هر اندازه اندازه سینه شما ، چه کوچک و چه بزرگ ، خدا آن را آفریده است ؛ این موضوع نیازی به تغییر یا اصلاح ندارد ؛ همچنین لازم است بدانید که مردان نیز در تحسین خود برای بدن زن تقسیم می شوند. کسانی هستند که سینه های کوچک را ترجیح می دهند ، و عده ای نیز هستند که سینه های بزرگ را ترجیح می دهند ، به این معنی که به دلیل این موضوع از فرصت عشق و ازدواج محروم نخواهید شد ، بنابراین شما نباید این مسئله را در زندگی خود ایجاد کنید تا از خود در برابر مشکلات روانی ، خستگی و استرس ناشی از تفکر بیش از حد محافظت کنید. بی فایده است
سرانجام ، ما در این مقاله از سایت یکی یه دونه اطلاعات علمی بسیار ارزشمند و مهمی راجع به سینه ها یاد گرفتیم ؛ همچنین روش های مختلف و عجیب و غریبی برای بزرگ کردن اندازه سینه ، بدون استفاده از هرگونه جراحی ، با هم یاد گرفتیم. اگر از جراحی ، بیهوشی عمومی و اتاقهای عمل می ترسید و می خواهیدگرفتن قفسه سینه بزرگتر ؛ ما به شما قول می دهیم که راه حل مناسبی را در این مقاله پیدا خواهید کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

تمرینات لاغری کمر و شکم

خواندن مطلب بعدی ←

برای از بین بردن موهای زائد بدن چه کار کنیم؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *