تبلیغ وینک مگ

علائم و نشانه های خانم خودشیفته

خصوصیات یک مادر خودشیفته که دختران ، پسران و به طور کلی خانواده را تحت تأثیر قرار می دهد چیست؟
شخصیت خودشیفتگی ، چه زن باشد ، چه مرد ، شخصیتی آشفته است ، او باید همواره مورد توجه دیگران باشد و خودش را به شکلی اغراق آمیز بالا می برد و احساس پذیرش و همدردی با اطرافیانش ، حتی نزدیکترین افراد دارد. این بهطور کلی تعریف یک شخصیت خودشیفتگی است اما در این مقاله از سایت یکی یه دونه به طور خاص در مورد تعریف یک مادر خودشیفته صحبت خواهیم کرد. آیا علائم خودشیفتگی مادران وجود دارد ؟

ویژگی های یک مادر خودشیفته:

علائم خودشیفتگی مادر بسیار است ، همه اینها ممکن است درمورد مادر خودشیفته ظاهر شود ، در حالیکه سایر مادران ممکن است فقط برخی از این خصوصیات را داشته باشند ، بنابراین می گوییم که آنها برخی از خصوصیات خودشیفتگی را دارند.

تأثیر ویژگی های خودشیفتگی مادر بر دختران از پسران بیشتر است.

1- مادر خودشیفته پسران خود را از هم جدا می کند ، زیرا او به وضوح برخی از آنها را بر دیگری ، خصوصاً بین پسران و دختران ترجیح می داد ، زیرا او پسران را ترجیح می دهد و اعمال خودشیفتگی خود را بیشتر از دختران انجام می دهد.

2- همه حتی نسبت به دخترانش و همسران پسرانش حسادت می کنند ، اما او معتقد است که دیگران کسانی هستند که به او حسادت می کنند!

3- حساس به انتقاد و بسیار دفاعی ، زیرا کامل است و هیچ مشکلی با آن ندارد و هرگز اشتباه نمی کند.

4- یکی از مهمترین خصوصیات یک زن خودشیفتگی این است که او می خواهد همیشه مورد توجه و توجه قرار گیرد و حاضر نیست دیگران را به خود اختصاص دهند ، حتی اگر آنها پسران او ، به خصوص دختران او باشند.

5- همیشه خودنمایی کنید ، دوست دارید از خود نشان دهید ، سعی کنید جلب توجه کنید و تحسین دیگران را به دست آورید.

6- سطح پذیرش او از دیگران بسیار پایین است ؛ او هر چیزی را که نقض اعتقاداتش باشد ، قبول نمی کند ، حتی اگر توسط فرزندانش صادر شود.

7 – دلسوز ، و حتی اگر فرزندان او باشند با دیگران همدردی نکنید ، اما او می خواهد همه با او همدردی کنند.

8- برخی از مادران خودشیفته مسئولیت خانه و فرزندان را بر عهده دختران خود می گذارند تا این کار را برای آنها انجام دهد.
9- وقتی فرزندانش از درخواست های او امتناع ورزند ، ممکن است یک زن خودشیفته گریه کند و احساسات خود را تحریک کند ، یا فریاد بزند و پرخاشگر شود.

10- او احساس مالکیت فرزندان خود را دارد ، آنها را درک می کند و حق دارد همانطور که دوست دارند رفتار کند.

11- مادر خودشیفته ، خودخواه و سرسخت ، در عقاید خود سفت و سخت است و نظر دیگر را نمی پذیرد.

12- انتهای آن توجیهی برای وسایل دارد ، ممکن است برای به دست آوردن آنچه می خواهید به دروغ گفتن ، اغراق ، باج خواهی عاطفی ، کودک آزاری ، پرخاشگری یا هر رفتار دیگری متوسل شوید.

13 – مرتباً مورد انتقاد قرار می گیرید ، و از توهین به فرزندانش و بدگویی در امورشان دریغ نکنید و نظرات آنها را مسخره کنید یا آنها را نادیده بگیرید و دستاوردهای آنها ، به ویژه دختران را کاهش دهید.

14- به دلایل عینی احساس خشم اغراق آمیز می کنید.

15- او همیشه برای هر کاری که می کند توجیه دارد و از فرزندانش به عنوان شمع استفاده می کند تا آنها را به خاطر همه چیز سرزنش کند.

16- برخی از زنان خودشیفته به فرزندان خود اهمیتی نمی دهند ، زیرا در مراقبت از خود و نیازهای ویژه خود قرار می گیرند و مرکز این جهان هستند.

17 – یکی از مهمترین علائم خودشیفتگی در مادر این است که او چیزی را که توسط فرزندانش صادر شده به اندازه کافی نمی بیند.او برای آنها استانداردهای بالایی را تعیین می کند و همیشه از آنها انتقاد می کند و در صورت عدم رسیدن به این معیارها آنها را دست کم می گیرد و او سعی می کند افکار ، رفتارها و احساسات خود را کنترل کند تا به گونه ای باشد که او غیر از واقع گرایانه

18- شخصیت خودشیفتگی به طور کلی شخصیت متناقضی است و عظمت درونی و فرومایگی درونی را احساس می کند.

19- اگر مادر از خودشیفتگی شدید رنج می برد ، ممکن است برای جاسوسی از دخترش بیاید ، او را تعقیب کند ، نامه های پست الکترونیکی و تلفن او را بخواند ، بشقاب غذا را در مقابل خود بکشد و از استفاده از مواد آرایشی و سایر رفتارهای آسیب شناختی که ممکن است زندگی دختر را به جهنم تبدیل کند ، جلوگیری کند.

شوهر عزیز ، در صورتی که همسر شما علائم واضحی از خودشیفتگی را نشان دهد که بر خانه و فرزندان تأثیر می گذارد ، شما باید وی را به روانپزشک مخصوص خود ببرید تا بتوانید اقدامات درمانی لازم را انجام دهید ، زیرا تأثیر خودشیفتگی بر روی کودکان بسیار مخرب است.

→ خواندن مطلب قبلی

پیام تبریک روز مامان

خواندن مطلب بعدی ←

رابطه جنسی هیجان انگیز در زندگی متاهلی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *