تبلیغ وینک مگ

مانیتور تنفس کودک


انواع مختلفی از مانیتورهای کودک از جمله مانیتور تنفس کودک یا مانیتور آپنه وجود دارد. اگر در مورد گرفتن مانیتور کودک مطمئن نیستید ، می توانید با پرستار بهداشت کودک ، خانواده و پزشک معالج خود صحبت کنید.

درباره مانیتورهای کودک
مانیتورهای کودک به شما اطلاع می دهند که کودک شما حتی اگر در اتاق نیستید بیدار است و سر و صدایی می کند.

انواع مختلفی از مانیتورهای کودک وجود دارد – به عنوان مثال ، مانیتور تنفس کودک یا مانیتور آپنه .

مانیتور تنفس کودک


مانیتور تنفس کودک زنگ خطر دارد که اگر کودک شما از تنفس خود خاموش شود خاموش است.

اما نوزادان با همان ریتم منظم مانند کودکان بزرگتر و بزرگسالان تنفس نمی کنند. بعضی اوقات نوزادان در تنفس مکث دارند. این مکث ها طبیعی هستند اما می توانند صدای زنگ هشدار مانیتور تنفس کودک را ایجاد کنند.

این هشدارهای دروغین می تواند برای والدینی که فکر می کنند کودکشان نفس کشیده است بسیار استرس زا باشد. هنگامی که هشدارهای دروغین در طول شب اتفاق می افتد ، استراحت آن دشوار است.

با استفاده از مانیتور تنفس کودک
اگر کودک شما زودرس به دنیا آمده است یا دارای مشکلات تنفسی است ، پزشک شما ممکن است مانیتور تنفس کودک را توصیه کند. دستورالعملهای پزشک خود را دنبال کنید که در صورت خاموش بودن زنگ و چه کسی در مواقع اضطراری چه باید کرد

شما ممکن است مانیتور تنفس را برای کودک خود انتخاب کنید ، حتی اگر توسط متخصص بهداشت توصیه نشده باشد. برخی والدین دریافتند که داشتن مانیتور تنفس برای کودک ، استرس آنها را افزایش می دهد ، اما والدین دیگر می دانند که این ذهن آنها را راحت می کند.

اگر در تصمیم گیری در مورد گرفتن یک مانیتور تنفس کودک نیاز به کمک دارید ، با پرستار بهداشت کودک ، خانواده و پزشک معالج خود صحبت کنید.

اگر مانیتور تنفس کودک دارید ، یا قصد دارید یکی را بگیرید ، مطمئن شوید که در صورت خاموش بودن زنگ ، با چه کسی تماس بگیرید و چه کاری انجام دهید . اطلاعاتی را که می توانید در آن پیدا کنید نگه دارید و آن را با هر کسی که مراقب کودک شما است به اشتراک بگذارید.

سایت یکی یه دونه

→ خواندن مطلب قبلی

تولد واژینال بعد از سزارین

خواندن مطلب بعدی ←

راهنمای ایمنی حامل های کودک

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *