تبلیغ وینک مگ

مشکلات جفت رفتاری


مقاله ای از سایت یکی یه دونه در مورد برجسته ترین مشکلات رفتاری شوهر ، از جمله بی توجهی همسر به همسر ، تهدید به طلاق ، انتقاد مکرر از همسر و سرزنش وی ، عدم توجه به احساسات وی و کالیبراسیون همسر با خانواده.
آیا زنان به تنهایی مسئول اختلافات زناشویی هستند ؟ البته نه!

بنابراین ، در مقاله امروز ما در مورد مشکلات رفتاری شوهر و اقداماتی که از مردان نشات می گیرد صحبت می کنیم و باعث عصبانیت زنان می شویم.

در اینجا برجسته ترین مشکلات رفتاری برای یک مرد وجود دارد :

1 – تهدید به طلاق و جدایی :

بسیاری از مشکلات تحت عنوان حل شده است که شوهرم مرا از طلاق تهدید می کند ، به دلیل کم اهمیت ترین دلایل! برخی از شوهرها در بدترین مشکل ، همسر خود را با طلاق و گرفتن فرزندان و محرومیت از آنها تهدید می کنند ، و ممکن است او این امر را در واقع نخواسته باشد ، اما منظور از نظم و انضباط همسر وی است ، اما او متوجه وسعت این رفتار در روان همسر ، اعتماد به نفس او ، احساس امنیت و آرامش و احترام و عشق به او نمی شود! در این رفتار سوءاستفاده زیادی از همسر صورت می گیرد و این سخنان و تهدیدات می تواند باعث تخریب خانه ها ، تجزیه خانواده و از بین رفتن فرزندان شود.

2- شوهر از همسر خود غفلت می کند :

برخی از شوهرها فکر می کنند که حقوق زنان استمحدود به مواد غذایی ، آشامیدنی ، مسکن و سایر موارد مادی! ما او را فریاد می زنیم: “از من چه می خواهید؟ او مسکن ، غذا و نوشیدنی را برای شما فراهم کرد!”
آقا ، خانم از گرسنگی از خانه پدرش بیرون نیامد ، این یکی از وظایف شوهر در قبال همسرش است که دلسوزی ، مودبانه ، شوخی و دادن او به او ، عشق و علاقه خود را انجام دهد و وقتش فقط برای دوستان و ارتباطات نخواهد بود! شوهر بدانید که بهترین هدیه برای همسر و فرزندان شما زمان کیفی است ، بنابراین مدتی را برای صحبت با آنها و سرگرمی آنها اختصاص دهید و به دور از دغدغه خود با آنها بیرون بروید که این یک فرصت عالی برای نزدیک شدن به آنها و تجدید عشق و زندگی زناشویی به دور از کسالت و روال است.

3- عدم توجه به احساسات همسر :

شوهر اغراق شده زن دیگری را تحسین می کندیا یک همسر سابق که از او طلاق گرفته یا دختر دیگری در گذشته او را درگیر کرده و با او کامل نشده است ، یا یکی از بستگان زن وی. به احساسات همسرش علاقه ای ندارید ، همه اینها حسادت زن را حتی اگر شوهر از این موضوع آگاه نباشد ، حسادت زن را برمی انگیزد. ای شوهر ، باید احساسات و احساسات همسر خود را در نظر بگیرید و باید با واقعیت خود زندگی کنید و نه با گذشته خود.

4- نادیده گرفتن نظر همسر و تحقیر او

: کاهش اهمیت نظر همسر یا هر عقیده ای که او مطرح می کند کاملاً غیرقابل قبول است و این یکی از مشکلات رفتاری شوهر است که همان درد همسر ، ظلم ، عصبانیت و غم را که با روزها جمع می شود و در نهایت منجر به انفجار می شود ، برشمرد.
یکی از تصاویر دست کم گرفتن زن ، نادیده گرفتن نظر او ، بی شرمانه شدن ، تحقیر او در مقابل فرزندانش و توصیف او در این اقدامات به عنوان نادان است.
آیا می دانید آقا ، خانم ها هر موضوعی را از زاویه ای متفاوت از مردان مشاهده می کنند؟ او ممکن است عقیده ای را به شما نشان دهد که از شما دور بوده و هرگز از ذهنتان عبور نکرده است! همانطور که ضرب المثل گفت: آنچه من از آن ناامید شدم مورد مشورت قرار گرفت.

5-شوهر همسر خود را تحسین نمی کند :

برخی از همسران از ظلم و زیبایی خود ، کلمه تشکر ، تمجید ، تحسین یا ستایش را از آن مرد نمی شنوند و این باعث ایجاد احساس فرومایگی و عدم حق می شود و برخی از خانمها ممکن است به روش های دیگری که ممکن است کل زندگی زناشویی را از بین ببرد ، جبران این کمبود را بشنوند.
کلام خوب پایه و اساس محکمی است که بر اساس آن روابط عشق ، محبت ، رحمت و آموزش صحیحبنا شدهاست ستایش ، تقدیر و ابراز عشق و تحسین ، محیط مناسبی را برای رشد روابط ایجاد می کند و آنها را با شادی ، خوشبختی و شادی مثبت افزایش می دهد.
خواننده گرامی ، اگر با لبخندی زیبا همراه با یک کلمه خوب ، دلسوزانه خود را روی شانه همسرتان لمس کنید ، تمام خستگی روز او را فراموش خواهید کرد.

6- شوهر همسر خود را به همراه خانواده خود کالیبره می کند

این شخصیت خوبی نیست که شما به همسرتان اهانت کنید و یا اینکه اگر در سطح علمی ، اجتماعی یا اقتصادی از آنها کمتر از شما هستند به او کمک می کنید و تا زمانی که شما به خواست خود انتخاب کنید و بدون اجبار با او ازدواج کنید ، نمی توانید در مورد این موارد صحبت کنید! بلکه باید به آن احترام بگذارید و در کلام و معاملات خود به مردم آن احترام بگذارید و از اتصال و بازدید آنها اطمینان حاصل کنید.

7- صدور دستورالعمل :

ادامه صدور دستورات و خواستار شو
هر از همسرش به سرعت هرگونه درخواستی را که بدون بحث و گفتگو انجام دهد ، اجرا می کند و امتناع از به تعویق انداختن مشکلات رفتاری بسیار آزار دهنده شوهر.
غالباً می بینیم که برخی از شوهرها مانند یک فرمانده ارشاد نشسته اند تا سرگرمی همسر خود را تحقیر کنند و چیزهای بی اهمیتی را بخواهند ، حتی اگر زن از یک روز پر مشغله نفس خسته و خسته خود را بیان کند ، و متأسفانه او از این امر قدردانی نمی کند و فقط به آنچه می خواهد سفارش می دهد!
شوهر عزیز ، این همسر و شریک زندگی شما است ، نه بنده ، بنابراین او را به عنوان یک عضو در نظر بگیرید تا یک روز از خواب بیدار نشود و متوجه شوید که او شما را برای همیشه ترک کرده است!

8-عصبانیت در بدو تولد دختران :

برخی از شوهرها همسر خود را حمل می کنند که هیچ دست و توانایی ندارند ، مانند داشتن تعدادی دختر ، بنابراین عصبانی می شوند! او ممکن است او را رها کند ، از او سوءاستفاده کند و او را تهدید کند که اگر نوزاد به عنوان دختر به دنیا بیاید ، ازدواج کند و این از کاستی های ذهن او و ایمان ضعیف است ، زیرا جنسیت نوزاد تازه به دست خداوند متعال تعیین می شود و هیچ زن و مردی در آن وجود ندارد و نفرت داشتن دختران مخالفت با قانون آفریدگار ، عالی ترین است.

9- سرزنش و انتقاد از شوهر برای همسر :

مقصر دانستن شوهر برای همسر و انتقاد از او برای هر دو بزرگ و کوچک ، یکی از رفتارهای قابل فهم و مخرب شوهر برای همسر و خانواده محسوب می شود. او را می بیند که از غذایی که تهیه می کند انتقاد می کند و اگر پسر کوچک گریه می کند ، او را سرزنش می کند و در صورت کمبود امورش یا اینکه معلم نسبت به یکی از فرزندان خود شکایت می کند ، آن را مورد اهانت قرار می دهد. شوهر
نیز ممکن است از نازک بودن همسرش انتقاد کندیا چاقی ، لباس ، مو ، یا طرز صحبت کردن او یا هر یک از ویژگیها ، خصوصیات و رفتارهای او. اینها همه از رفتارهای نادرستی است که همه مردان باید از آن دوری کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

نکاتی درمورد نحوه برخورد با شوهر بد اخلاق

خواندن مطلب بعدی ←

اسرار سعادت زناشویی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *