تبلیغ وینک مگ

نشانه های از بین رفتن عشق بین همسران


علائم مرد از دست دادن عشق پس از ازدواج

1- دوستان او در مرحله اول قرار می گیرند:

دوستان نباید کاملاً رها شوند و تعادل در روابط زناشویی مهم است ، زیرا مرد آن مرحله از لزوم اتصال به دوستان مرد و زن خود را پشت سر نمی گذارد ، اما جدی بودن این امر در روابط زناشویی و نشانه آن از احساس عشق است. شریک زندگی می تواند به شما بگوید که آیا او ترجیح می دهد بیشتر از شما وقت خود را با دوستانش بگذراند یا خیر.

2- او وسواس یا سرگرمی جدیدی دارد که شما در آن مشارکت نمی کنید:

طبیعی است که شرکت در برخی فعالیت ها با همسر ، شما را خوشحال می کند ، اما او ممکن است به تنهایی و خارج از عدم موفقیت رابطه و اختلاف دائمی بین شما ، از این فعالیت ها استفاده کند ، که منجر به بی توجهی به رابطه شما ، گذراندن وقت کمتر با شما و نادیده گرفتن مسئولیت های زناشویی او می شود. .

3- او به وزن و ظاهر خود اهمیتی نمی دهد:

شما خوش شانس هستید که او قبل از رفتن به دیدار خانواده ، موهای خود را شانه کرد ، به عنوان مثال ، اگر به نحوه ظاهر شدن یا افزایش وزن خود اهمیتی نمی دهد ؛ این امکان وجود دارد که او علاقه خود را به رابطه شما از دست داده و از عشق خارج شود ، و مشکلی ندارد که شما او را جذاب یا نه ، آنطور که می تواند پیدا کند. از رابطه صمیمی به طریقی جلوگیری کنید که باعث شود شما از خود دور شوید.

4- او هرگز شما را در آغوش نمی گیرد :

زن و شوهر در آغوش می گیرند که احساس امنیت و ارتباط برقرار کنند و یکی از موارد نگران کننده تلاش یکی از شرکاء برای امتناع از تماس جسمی است ، برای شما مهم است که بررسی کنید که آیا او از فشار یا مشکلات در رابطه رنج می برد ، زیرا این ممکن است به معنای این باشد که وی دیگر علاقه ای به رفع نیازهای صمیمی شما ندارد زیرا او دیگر به این رابطه علاقه ندارد و شاید این نشانه این باشد که شوهرتان به شما تقلب می کند.

5- او در مورد روز شما سؤال نمی کند:

سعی کنید دریابید که چرا او تمایلی به گپ زدن ندارد ، ممکن است روز طولانی داشته باشد و به او کمی نیاز داشته باشد ، اگرچه اگر نشان دهد که به روز شما متفاوت از گذشته علاقه ندارد ، ممکن است موارد جدی تری برای شما وجود داشته باشد که او هم به آن اهمیتی نمی دهد.

6- در مورد مشکلات او با شما بحث نکنید:

سکوت او می تواند باعث شود شما احساس کنید که علت آن هستید یا کاری را انجام داده اید که او را آزرده کرده است. اگر با هم ارتباط برقرار نکنید ، شکاف بین شما دو رشد خواهد کرد.

7- او دست شما را در دست نمی گیرد:

نظمی که به طور طبیعی به دست می آید ، اما اگر احساس می کنید منظور اوست ، این ممکن است نشان دهنده یک مشکل عمیق تر باشد ، زیرا عدم علاقه به تماس و تماس جسمی نشانه مشکلات در ازدواج است و می توانید با لمس کردن ارتباط برقرار کنید.

8- به نظر می رسد او از زوج های شاد اطراف شما ناراحت کننده است:

اگر به نظر می رسد که وی به یک زوج متاهل که رابطه خوشبختی دارند حسادت می کند ، دلیل آن این است که آنها از رابطه شما ناراضی هستند یا نگران این هستند که خوشبختی برای شما غیرممکن است ، (آخرین چیزی که می خواهید هنگام ناراضی بودن ببینید یک زوج خوشبخت است) ، زیرا این امر تأثیر عاطفی و احساس فشار بر شریک زندگی برای پس انداز کردن دارد. رابطه شما در زمانی است که او متوجه می شود که توقعات دارید که او آمادگی تحقق آن را ندارد.

9- او به چشمان شما نگاه نمی کند:

شما قبلاً به چشمان یکدیگر خیره شده اید ، اما حالا به سختی به هنگام نگاه کردن به شما نگاه می کنید یا وقتی ارتباط چشمی با او برقرار می کنید ، ناراحت به نظر می آیید ، اگر همسرتان نتواند هنگام برقراری ارتباط به شما نگاه کند ، به خصوص اگر سعی دارید در مورد مشکلات صحبت کنید در یک رابطه ، او یا چیزی مانند احساسات واقعی خود را پنهان می کند ، یا سعی می کند از دعوا جلوگیری کند ، و ممکن است ناراحت کننده باشد زیرا احساسات شما نسبت به شما تغییر می کند و او هنوز آماده حرفی برای گفتن نیست.

10- در مورد آینده با شما صحبت نمی کند:

شاید در مورد داشتن فرزند یا مکانی که می خواهید در آن زندگی کنید ، یا کاری را که می خواهید در دوران بازنشستگی انجام دهید و سایر آرزوها و آرزوها را انجام دهید ، اگر در مورد آینده صحبت نکنید ، ممکن است او نخواسته در کنار شما باشد و دیگر انتظار ندارد که مدت زیادی در کنار شما باشد ، یا او به راحتی به نظر نمی رسد. این ، و در هر دو مورد ازدواج با شکست مواجه می شود. مراقب رفتار او باشید وقتی این بحث ها پیش می آید ؛ آیا او به سادگی از انجام برنامه های آینده با شما خودداری می کند؟

سایت یکی یه دونه

→ خواندن مطلب قبلی

عشق دوباره بین همسران

خواندن مطلب بعدی ←

مرگ عشق بعد از ازدواج چه نشانه هایی دارد؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *