تبلیغ وینک مگ

نشانه های نارضایتی زناشویی


نشانه هایی که از ازدواج خود ناراضی هستید .. علائم نشان دهنده بدبختی زندگی شما بعد از ازدواج چیست؟ اگر از ازدواج خود راضی نیستید چه باید کرد؟ نکاتی که از ازدواج ناخوشایند جلوگیری می کند چیست؟
تصمیم گیری برای جدایی به دلیل ترس از تنهایی یا آینده نامعلوم بسیار دشوار است ، زیرا تصمیم به طلاق به دلیل بدبختی زندگی زناشویی بسیار تردید دارد؛

چرا در زندگی متاهل خود ناراضی هستید؟ چه نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد شما در این ازدواج ناراضی هستید؟ .. در اینجا از سایت یکی یه دونه ما با توجه به نظرات کارشناسان و مشاوران در مورد روابط زناشویی و تحقیقات ، در مورد همه این سؤالات و همچنین علائم عدم رضایت همسران ، صحبت خواهیم کرد و ما همچنین راهکارهایی را برای بازگرداندن شادی و جلال به زندگی زناشویی بیان می کنیم … در صورتی که شما و شریک زندگی خود باشید. تمایل جدی برای همکاری با یکدیگر برای ترمیم رابطه.
شاخص های زندگی زناشویی ناخوشایند شما
سعی کنید فکر کنید. چه مدت یکی از علائم ناگوار ازدواج را داشته اید؟
لازم به ذکر است که ابتدا اگر یکی از این علائم در زندگی شما وجود دارد و یا تازه زندگی زناشویی را آغاز کرده اید که همراه با برخی مشکلات است ، دیگر نباید نگران باشید ، زیرا گذر از چالش های زندگی زناشویی امری طبیعی است و این همان چیزی است که رابطه بین شما را به وجود می آورد و می توانید راه حلی برای جلوگیری از جدایی و کنترل نداشتید. برای زندگی متاهلانه خود با طولانی و ناخوشایند.

سایت یکی یه دونه

اما اگر رنج می برید و برای مدت زمان نسبتاً طولانی ، از یک یا چند شاخصی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد ، باید نگاهی منطقی داشته باشید که چگونه زندگی زناشویی ناخوشایند شما پیش می رود و تصمیم بگیرید که آیا در این ازدواج ادامه خواهید یافت یا خیر.

علائم ازدواج ناخوشایند چیست؟


اول: شما مدت طولانی با رابطه جنسی و رابطه صمیمی با شریک زندگی خود نداشته اید:


یک علامت هشدار روشن وجود دارد مبنی بر اینکه روابط زناشویی شما به خوبی انجام نمی شود ، یعنی اگر شما کمتر از 10 بار در سال رابطه جنسی داشته اید ، رابطه صمیمی همان چیزی است که باعث متمایز شدن ازدواج شما می شود و حامی اصلی در ادامه ازدواج است .
همانگونه که خودخواهی در این رابطه ناگزیر ازدواج را از بین می برد یا آن را بدبخت می کند ، علاوه بر عدم وجود یک رابطه جسمی قابل رویت (بوسه و آغوش گرفتن) نشان دهنده یک مشکل واقعی است.

دوم: شما هیچ موضوعی ندارید که در مورد آن صحبت می کنید:


اگر شریک زندگی شما نفر اول نیست یا اولین کسی است که وقتی می دانید کار شما یا هر دستاوردی که به آن دست یافته اید ، خبرهای خوب را به اشتراک می گذارید ، ترجیح می دهید در خارج از روابط زناشویی برای شنیدن نیازهای خود را با شنونده دیگری پیدا کنید.
دکتر روانشناس و پالوت کوفمن ، متخصص روانشناسی و روابط زناشویی گفت: ” کارشناسان خاطرنشان می کنند که عدم مکالمات معنی دار به دور از اتفاقات معمول در زندگی شما علامتی هشدار دهنده است که رابطه شما به خوبی کار نمی کند. ” یکدیگر. “اگر ابتدا به یک دوست پسر یا دوست دختر متوسل شوید ، در اوقات خوب یا بد ، او را از نظر عاطفی به جای شریک زندگی خود قرار دهید.

سوم: شما در یک مکان هستید اما همه در یک دره:

چهارم: شما احساسات خود را نسبت به شریک زندگی
خود نادیده می گیرید :


شما در یک خانه و در همان اتاق با هم هستید اما یکی از شما به عنوان مثال در یک کامپیوتر کار می کند و دیگری تماشای تلویزیون است و شما با هیچ فعالیتی درگیر نمی شوید بلکه کارهای خودتان را به تنهایی و به تنهایی انجام می دهید ، همچنین دوست ندارید که استراحت کنید. بعد از یک روز کاری طولانی با شریک زندگی خود.
در مهمانی ها و مناسبت های شاد ، آیا از یکدیگر جدا می شوید و با یکدیگر می روید تا وقت خود را از دیگری سپری کنید؟ این نشانگر وقفه و عدم ارتباط بین شما است.

پنجم: شما به نیازها و مشکلات دیگران نگران هستید:


این شاخص اغلب در بین خانم ها ظاهر می شود ، زیرا زنان به واسطه ماهیت خود نقش سرپرست را ایفا می کنند و تمایل دارند نیازهای دیگران را پیش نیاز خود قرار دهد و این روند ممکن است منجر به پاک شدن شخصیت وی و از بین رفتن نیازهای شخصی وی شود ، بنابراین برای مواجهه با بدبختی زندگی زناشویی خود و متوقف کردن شرط حواس پرتی که در آن زندگی می کنید نیازهای دیگران را قبل از نیازها قرار می دهد تا از حقیقت دردناک و بدبختانه در زندگی شما جلوگیری شود.
اگر به عنوان مثال خود را درگیر درگیری بین مادر و خواهر خود می کنید و همیشه مداخله می کنید و زندگی دیگران را آسان تر می کنید ، باید متوقف شده و نگاهی دقیق تر به روابط خود با همسرتان بیندازید.

غرایز و احساسات ممکن است نشانه مهمی باشد وقتی رابطه زناشویی شما شروع به وخیم می کند ، و از آنجا که تربیت ما بر اساس نقص در وهله اول است ، شما فراموش نمی کنید که غرایز شما چه می گویند ، صدای او کم است و صدای درام بالاتر از آن در ذهن شما بالا می رود ، جایی که با تفاوت های ساده شعله ور می شود و شروع به توصیف شما می کند. اینکه شما “هنوز هم این شخص را دوست دارید” ؛ شما این احساس را نادیده می گیرید ، هیچ واقعیتی برای نشان دادن این مسئله وجود ندارد ، اما سعی کنید این احساس را کشف کنید و به طور خاص از خود بپرسید که درباره شریک زندگی چه احساسی دارید و اگر جواب ها مانند است: “من احساس نمی کنم خودم را ابراز کنم ، چرا که نه من مدت طولانی احساس احترام و خوشبختی نمی کنم. “این شواهد است با این حال ، موارد به شکلی پیش رفته اند که نباید از آن چشم پوشی کرد.
تنشی که در آن زندگی می کنید عضلات شما را نگه می دارد به گونه ای
که دیگر نمی توانید صدای احساسات و احساسات خود را به خوبی بشنوید و غرایز و عشق شما به یک شریک زندگی دیگر قادر به مرطوب کردن زخم های رابطه شما نیست.

ششم: فاصله بین شما دو گسترش می یابد و منتظر کمک هستید:


برای اینکه بتوانید این فاصله را بسنجید (روال خسته کننده در زندگی شما ، نداشتن رابطه جنسی مدت طولانی ، از دست دادن عشق در یک رابطه) ، از خود بپرسید که در این حالت چقدر زمان گذشته است؟ آیا رابطه شما رو به وخامت است؟
می گویند: “بیشتر زوج ها اوقات سختی را پشت سر می گذارند ، اما اگر مشکلات بیش از دو سال بدون هیچ نشانه استراحت ادامه یابد ، باید به کمک متخصص مراجعه کنید.”

همسران که از مدت زمانی که متوجه مشکلات روابط می شوند شش سال در انتظار هستند ، اغلب برای رفع آنها خیلی دیر است ، زیرا مشکلات زندگی زناشویی می تواند به فرسایش آنها منجر شود تا جایی که با آنها پایدار نخواهد بود.

هفتم: زندگی خود را بدون ازدواج تصور کنید:


اگر بدون شریک زندگی خود در حال خوشبختی هستید ، این علامت محکمی است که نشان می دهد ازدواج شما مرحله بدی را پشت سر می گذارد تصور کنید در اینجا بخشی از روند جدایی عاطفی است که در طی آن ، خودتان را متقاعد خواهید کرد که علاقه ای ندارید و بنابراین درد جدایی نهایی کاهش می یابد .
یک بار دیگر ، همانطور که در آزمایش احساسات خود نسبت به شریک زندگی انجام داده اید ، عمق این تخیل و خواسته های واقعی خود را آزمایش کنید ؛ شما فقط باید در جستجوی خانه دیگری باشید و یک زندگی واقعی را بدون شریک زندگی خود برنامه ریزی کنید. شما اعتراف می کنید که یک مشکل بزرگ در زندگی متاهل و بدبختی عمیق نیز وجود دارد.
اگر قرار است سعی کنید یا می خواهید در این رابطه چیزی را برطرف کنید تا وجدان شما قبل از جدایی نهایی راحت باشد ، این کار را انجام دهید ، اما احساس پشیمانی و پشیمانی که سعی کرده اید و در این کار بسیار سخت تلاش کرده اید تصمیم گیری برای طلاق را دشوارتر می کند.

هشتم: شما مدتها پیش دعوا را متوقف نکردید:


اگر از نزاع دائمی دست بردارید و احساس می کنید فاصله بین شما بین دو نفر بیشتر از گذشته است ، این نشانگر این است که شما به یک چهارراه رسیدید ، اما با درگیری بین شما علیرغم این که در مورد اتفاقاتی که نیفتاده صحبت نکردید و هرکدام از شما به موقعیت خود پایبند هستید و از شنیدن دیدگاه دیگران خودداری می کنید ، این خوب نیست ، اما خطرناک نیست زیرا دعوایی که در مورد دلایل آن حل نشده است و بحث آن شما را فریب می دهد که عشق بین شما دو نفر از بین رفته است اما در واقعیت به دلیل خشم و عصبانیت با شریک زندگی احساس نمی شود ، بنابراین می توانید بعد از نزاع همگرایی کنید و از آنچه اتفاق افتاده است غافل نشوید زیرا درگیری بین زوج های متاهل می تواند به صمیمیت بیشتر منجر شود.
اما در شرایطی که به خاطر رابطه توانایی جنجال را از دست داده اید ، این نشانگر عدم خوشبختی در زندگی متاهل شما و عدم تمایل شما به فشار دادن احساسات برای شریک زندگی است (یعنی شما کمی تسلیم نمی شوید و یا او تسلیم نمی شود با توجه به اینکه دوستی مسئله ای را ترک نمی کند و به همین ترتیب با هر شرایطی افزایش می یابد غافلگیری و مسافت و متوقف کردن اختلافات).


نهم: وجود یک یا چند رفتار مخرب رابطه:

رفتارهای مخرب رابطه زناشویی وجود دارد اگر یک یا چند نفر از آنها را داشته باشید در زندگی متاهل خود بدبختی خواهید کرد (اگر اکنون آن را زندگی نکنید!) که عبارت است از:

خطاب به همسرتان با عبارات منفی خشن مانند: “شما همیشه دیر می کنید” ، “شما کاری درست انجام نمی دهید.”
شما موضع دفاعی می گیرید و از مسئولیت پذیری خودداری می کنید و از هرگونه واکنشی از طرف شریک زندگی خود جلوگیری می کنید. مثال: “چرا سالاد را خوب خرد نکردید؟
عدم اعتماد به نفس و بد اندیشیدن درباره شرایط شریک زندگی ، مانند: “چرا دیر کردی؟ نگرانی شما در مورد خانواده و من چیست؟”
او یادداشت های طنز می زند که برتری شما نسبت به شریک زندگی شما را نشان می دهد ، مانند: “در هر صورت ، من نمی توانم خودم را با شما مقایسه کنم. شما تا پایان تحصیل در دانشگاه به پایان نرسیدید … و فرزندان و خانه شما با شما استدلال می کردند!”
هر زمان که شما یا هر یک از این رفتارها و رفتارها را شروع کنید ، فاصله بین خود را افزایش می دهید و به اعتماد به نفس که بر اساس آن ازدواج پایه گذاری شده است خیانت می کنید.

دهم: شما احساس نمی کنید یا ممکن است نشنیده باشید:


وقتی شریک زندگی تان در مورد زندگی متاهل شما صحبت می کند و چه اتفاقی می افتد یا باید رخ دهد ؛ آیا واقعاً به او گوش می دهید؟ یا مطمئن هستید که هیچ چیزی تغییر نمی کند؟
صرفنظر از اینکه صدای شما در ابراز احساسات چیست ، برای مثال ممکن است به همسرتان فریاد بزنید که زباله ها را به دلیل چیزی عمیق تر بیرون بکشد زندگی روزمره در سایه ازدواج به دلیل ارتباط ضعیف ، تمایل به انتقام جویی و انتظارات نامعقول در طرف مقابل می تواند به خصومت خالص بین دو عاشق تبدیل شود. این تنها به دلیل حذف زباله بوجود می آید ، بلکه بیشتر به دلیل مشکلات پر ازدحام و ناشناخته است.

یازده: شما قرار است در خارج از ازدواج به یک رابطه بپیوندید:


شما در زندگی زناشویی خود ناخوشایند / ناراضی هستید ، ممکن است اگر در یک رابطه عاطفی قرار بگیرید که روی آن تمرکز کنید و به یکی از اولویت های خود تبدیل شوید ، و به دلیل پیشرفت تکنولوژیکی آسان تر از گذشته آسان تر شده است تا کاملاً در زندگی زناشویی بدبختانه خود شرکت کنید ، زیرا نسبت خطر به ویژه برای خانم ها در برقراری رابطه کاهش یافته است. خارج از ازدواج ، زندگی سمی و پیدا کردن عشق به صورت آنلاین.
و از آنجا که در پشت صفحه پنهان می شوید ، جسورتر خواهید بود و هرگز به فکر عواقب آن نخواهید بود (کلیک کنید و بفرستید) .. اما مراقب باشید .. “رابطه زناشویی شما مرده است.” اعطای خود و احساسات خود به فرد دیگری حتی اگر به طور پیش فرض وخیم تر شود.

دوازده: شما برای یکدیگر اولویت
ندارید :

اگر دیگر چیزی در اولویت های شریک زندگی خود ندارید یا او در اولویت های شما قرار دارد و شما دیگر دنیا را برای او و او معرفی نمی کنید ، در این صورت شما یک بخش اساسی در روابط زناشویی خود را از دست می دهید ، اگر همسرتان را در اولویت زندگی خود قرار ندهید- یا اگر او شما را درست نکرد – پایدار ماندن آن دشوار خواهد بود.
سعی کنید به اولویت بندی زمان خود در کنار هم ، و همچنین اولویت های احساسات بین یکدیگر و اهداف خود قبل از اینکه خیلی دیر شود برگردید.

سیزده: احساس می کنید که شریک زندگی کاملاً کنترل شما را دارد:


این سناریو نگران کننده است زیرا یکی از دو شریک کنترل دیگری را کنترل می کند و این یک مشکل بزرگ را به وجود می آورد خصوصاً اگر یکی از همسران احساس کند که دیگری کنترل بیش از حد خود را کنترل می کند ، مانند: یکی از همسران تعادل مالی خانواده را کنترل می کند و آن را از طرف طرف منع می کند. دیگری که در پایان احساس شکست و ناراضی خواهد کرد.

چهاردهم: شریک زندگی نمی خواهد به شما کمک کند یا در رابطه کار کند:


شما ابتدا باید بدانید که چیزها و جزئیات بسیار کمی وجود دارد که از طریق آنها می توان رابطه را برای رفع آن کار کرد ، اما اگر شریک زندگی برای بهبود آن آماده نیست ، این نشانگر روشنی است.
از این گذشته ، کار کردن در رابطه ، مستلزم مشارکت کنندگان می باشد و این بدان معنی است که هر دو شریک باید در مورد خصوصیات و تفاوت های این ازدواج صحبت کنند و برای حل آن تلاش کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

اهمیت رابطه جنسی زوجین

خواندن مطلب بعدی ←

چگونه اعتماد به نفس فرزندمان را بالا ببریم؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *