تبلیغ وینک مگ

نوشیدنی هایی که برای سوزاندن چربی بدن موثر هستند


انواع چربی ها در بدن چیست و نقش آنها چیست؟ چگونه می توان از نوشیدنی ها در رژیم کاهش وزن استفاده کرد؟ مهمترین نوشیدنی ها برای سوزاندن چربی چیست؟

شکی نیست که روند کاهش وزن فرایندی دشوار ، طولانی و خسته کننده است ، به خصوص اگر رژیم سختی را دنبال می کنید ، اما راه حل های طبیعی و سریع بسیاری برای سوزاندن چربی وجود دارد که به شما کمک می کند بدون رسیدن به غذاهای مورد نظر خود به وزن ایده آل برسید.
در این مقاله از سایت یکی یه دونه با نقش چربی بدن و انواع مختلف چربی ها آشنا می شویم و مهمترین انواع نوشیدنی ها را برای سوزاندن چربی شکم ، باسن و خلاص شدن از چربی بدن به شما ارائه خواهیم کرد.

فواید نوشیدنی های چربی سوز


نوشیدنی های چربی سوز به افزایش متابولیسم و ​​متابولیسم بدن کمک می کنند ، جایی که متابولیسم ضعیف عامل اصلی افزایش وزن و چاقی است و فرایند متابولیسم به عنوان فرآیند ساخت و تخریب در بدن شناخته می شود ، زیرا سوخت و ساز بدن فرایندی شیمیایی است که در بدن انجام می شود تا انواع مختلف حیاتی را حفظ کند. مانند تنفس ، حرکت ، هضم و غیره این فرآیندهای شیمیایی به سوختن مواد غذایی نیاز دارند.
هرچه رژیم متعادل شما باشد ، تمام انرژی در فرآیندهای شیمیایی مصرف می شود ، اگر مقدار غذا بیش از نیاز انرژی بدن باشد ، این انرژی به صورت چربی ذخیره می شود.معمولا 40 تا 70 درصد از انرژی روزانه برای انجام این فرآیندها استفاده می شود ، که درصدی است با توجه به سن ، جنسیت و سبک زندگی شما متفاوت است. معادلات
زیادی برای کمک به شما وجود دارد با هزینه کالری که روزانه مصرف می کنید و میزان متابولیک بدن شما زیاد است و اگر میزان آن کم باشد ، متابولیسم شما به عنوان کند توصیف می شود ، و در اینجا از طریق برخی نوشیدنی هایی که به بدن کمک می کنند چربی را بسوزانید ، سود خواهید برد.

مؤثرترین نوشیدنی ها برای سوزاندن چربی


چای سبز برای سوزاندن چربی
نشان می دهد که نوشیدن چای سبز باعث کاهش چربی بدن، در مطالعه انجام شده بر روی گروه از مردم خوردند کنسانتره چای بالا سبز به مدت 12 هفته، نشان دادن که آنها تقریبا 3.5 کیلوگرم بیشتر از کسانی که چای سبز می نوشند نه از دست داده، به عنوان چای سبز حاوی مقادیر زیادی کاتچین و آنتی اکسیدان است که باعث افزایش چربی سوزی و تقویت سوخت و ساز بدن می شود.علاوه بر این ، چای سبز حاوی کافئین است که به تقویت سوخت و ساز بدن کمک می کند.
و افرادی که چای سبز می نوشند ، کمتر در معرض فشار زیاد ، بیماری های قلبی ، دیابت و برخی از انواع سرطان هستند.

قهوه و نقش آن در سوزاندن چربی


قهوه حاوی کافئین است ، ماده ای که به عنوان یک محرک در بدن عمل می کند و باعث افزایش مصرف انرژی و افزایش میزان متابولیسم می شود ، این امر به کاهش وزن کمک می کند ، زیرا بسیاری از مطالعات ثابت کرده اند که نوشیدن قهوه باعث سوزاندن چربی و کاهش وزن می شود و افرادی را که عادت کرده اند افزایش می دهد. برای حفظ قهوه از حفظ وزن آنها بیشتر از سایرین ، زیرا قهوه نقش خود را در جلوگیری از قند به اثبات رسانده است .

چای سیاه برای سوزاندن چربی


زیرا چای حاوی آنتی اکسیدان هایی مانند چای سبز است ، اما دارای عطر و طعم و رنگ تیره ای است و چای سیاه حاوی درصد بالایی از پلی فنول (پلی فنول) است که یک آنتی اکسیدان قوی محسوب می شود و مطالعات نشان داده است که پلی فنول موجود در چای سیاه باعث سوزاندن چربی ، افزایش متابولیسم و ​​رشد باکتریهای مفید در روده می شود.
این با مطالعه دیگری که بر روی چای سیاه انجام شده است ، تأیید شده است تا اثربخشی آن در سوزاندن چربی ، به خصوص چربی کمر را اثبات کند.

نقش آب در فرآیند سوزاندن چربی ها


آب یکی از ساده ترین و ساده ترین راه ها برای سوزاندن چربی ها است ، زیرا تحقیقات نشان می دهد که نوشیدن آب قبل از انجام وظایف در احساس کامل و پر شدن باعث کاهش کالری می شود ، همچنین آب عنصر بسیار مهمی در فرآیند سوزاندن چربی ها است که بدون آب نمی تواند بدن وظایف خود را انجام می دهد.
نوشیدن 500 میلی لیتر آب قبل از غذا و پیروی از یک رژیم غذایی کم کالری منجر به کاهش 44٪ کاهش وزن در طی 12 هفته می شود و نوشیدن آب سرد به افزایش مصرف کالری کمک می کند.

سرکه سیب و چربی سوزی سرکه سیب

سرکه سیب
حاوی اسید استیک است ، ترکیبی است که به کاهش سطح انسولین کمک می کند و در نتیجه باعث کاهش وزن ، بهبود متابولیسم و ​​کاهش اشتها می شود.
مطالعات نشان داده است که اسید استیک موجود در سرکه سیب می تواند از افزایش وزن جلوگیری کرده و از تجمع چربی در شکم و کبد بکاهد.
همچنین سرکه سیب روند هضم را کندتر می کند والتالی باعث افزا

یش مدت زمان احساس پر شدن و کاهش بیش از حد مصرف مواد غذایی می شود ، اما شما باید سرکه سیب را به مقدار کمی بخورید زیرا اضافی سرکه سیب ممکن است به فرسایش دندان ها منجر شود.

زنجبیل و چربی سوزی


زنجبیل را بنوشید یا آن را به عنوان ادویه ای که به سوزاندن چربی کمک می کند در غذا بگذارید نوشیدن 2 گرم پودر زنجبیل حل شده در آب گرم به همراه صبحانه به احساس گرسنگی کامل و کمکی کمک می کند.

پروتئین نوشیدنی غنی
می نوشد غنی در پروتئین مانند ماست، کاهش اشتها و افزایش احساس از پری، همچنین می توانید پروتئین به هر نوشیدنی یا غذا.

آب سبزیجات


احساس کامل می کند زیرا حاوی فیبر کم کالری است ، که مدت طولانی در معده می ماند و باعث می شود احساس راحتی کنید و مصرف بیش از حد غذا را محدود کنید.

سرانجام … بیشتر این نوشیدنی ها نوشیدنی های روزانه هستند که بدون آنکه از اهمیت آنها در سوزاندن چربی ها آگاهی داشته باشیم ، می خوریم و در اینجا ما بر لزوم مشورت با متخصص در مورد هر نوع مواد غذایی ، نوشیدنی یا دارو تأکید می کنیم ، به خصوص اگر به بیماری های مزمن مبتلا هستید.

→ خواندن مطلب قبلی

سایت مخصوص بارداری

خواندن مطلب بعدی ←

استخر پیش ساخته گالوانیزه پرورش ماهی آبزیکو

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *