تبلیغ وینک مگ

نکاتی درمورد نحوه برخورد با شوهر بد اخلاق


این مقاله از سایت یکی یه دونه در مورد نحوه برخورد با یک شوهر بد اخلاق مشاوره ای ارائه می دهد ، و ویژگی های یک شوهر بد اخلاق چیست؟
هیچ چیز بدتر از ازدواج با یک مرد گیرا نیست! سرسختی صفتی است که همه از آن عاشق آن نیستند. یک فرد خیره کننده به طور کلی دوست ندارد ، زیرا او تمایلی به خرج کردن ندارد و حتی گاهی اوقات برای صرفه جویی در پول و یا سایر املاک ، به تسلیم امکانات اصلی و برخی از ملزومات زندگی می پردازد.

بسیاری از سؤالات از طرف دوستان زن مطرح می شود که آنها راجع به نحوه برخورد با شوهر بدبخت حل شده اند ، متأسفانه هیچ راه حل جادویی برای این صفت موجود نیست ، زیرا معمولاً در بسیاری از موارد تغییر آن دشوار است و برای خلاص شدن از شر آن زمان زیادی طول می کشد ، اما همسر می تواند بدون آنکه ازدواج خود را در معرض سقوط قرار دهد ، مدیریت کند.
قبل از شروع مشاوره در مورد نحوه برخورد اقتصادی با یک شوهر مشتاق ، علائم و خصوصیاتی از شوهر مضراب وجود دارد که باید ارائه شود تا اطمینان حاصل شود که شوهر شما قبل از متهم کردن به این موضوع دچار لکنت شده است.

ویژگی های شوهر گیرنده:


برخی خصوصیات و رفتارهایی وجود دارد که می تواند از شوهر بیرون بیاید تا به شما اطمینان دهد که او لکنت دارد ، اما قبل از آن ما به شما توصیه می کنیم که در مورد او قضاوت نکنید ، بیش از یک فرصت به او فرصت دهید و تکرار را با همان کیفیت یادداشت کنید ، بنابراین یکبار او را قضاوت نکنید.

1- او ادعا می کند که پول ..


از خصوصیات یک شوهر بدبخت به وجود نمی آورد همیشه یادآوری می شود که پول منبع خوشبختی نیست. یک شوهر سرسخت همیشه سعی می کند توجه همسر را به سمت دیگری جلب کند و سایر مفاهیم شادی را به دور از پول مطرح کند حقیقت این است که پول کلیدی است که می تواند همه درهای جهان را در مقابل شما باز کند ، زندگی راحتی را برای شما فراهم می کند و به شما کمک می کند در ایمنی

2- نکته خود را نگذارید:


برخی موارد ساده مانند قرار دادن نوک برای کارگر در رستوران یا کافه می تواند فرصتی برای درک ماهیت شوهرتان ایجاد کند ، اما اگر تکرار نشود به این صفت اعتماد نکنید و به این دلیل که ظلم نباشد ، بلکه از ویژگی های دیگر آن پشتیبانی کنید.

3- تقسیم صورتحساب غذا:


یکی از خصوصیات قوی ، واضح و غیرمنطقی شوهر مکنده ، درخواست شوهر برای تقسیم قیمت صورتحساب مواد غذایی بر روی آنهاست ، زیرا این نشانه ای است که ذهن آن را نمی پذیرد و نیازی به علائم دیگر برای قضاوت در مورد همسرتان ندارد.

4- دست خالی:

یک
زن همیشه انتظار دارد که مرد به طور مداوم هدایای ساده ای را به او ارائه دهد ، مثلاً دسته گل ، یا جعبه شکلات یا چیزهای دیگر ، و در این مرحله به ویژه زن باید توجه شوهر را به او جلب کند و به او بگوید که دوست دارد حتی با یک هدیه ساده به او بیاید تا عادت نکند. این موضوع خصوصاً در مناسبت های بزرگ و مهم.

5- به طور مداوم گزارش های مالی را درخواست می کنید:


صرف نظر از این که شما کار می کنید یا خانم خانه دار هستید ، حق دارید پول خود را خرج کنید بدون آنکه جزئیات را به او بگویید ، تنها کاری که باید انجام دهید تصمیم گیری برای خرید نیازهای خانه با وی است ، اما شما باید فقط هنگام برنامه ریزی این کار را انجام دهید. برای خرید چیز مهم و گران قیمت.

نکاتی درباره نحوه برخورد با یک شوهر بدبخت

1- دانستن دلیل بدبختی شوهر


:
این امکان وجود دارد که دلایل پنهانی وجود داشته باشد که باعث می شود شوهر بیش از حد نجات یابد ، و دلیل را جستجو کنید تا شما به او ظلم نکنید ، زیرا این احتمال وجود دارد که کار او دلیلی باشد که حقوق او را به طور کامل در هر ماه نمی پردازد ، یا اینکه بازار کار ناپایدار است ، یا اینکه می خواهد به دلیل عدم دسترسی به او پول بدهد. ایمنی در محل کار هر لحظه قابل خنثی کردن است ، زیرا این دلایل قدرتمندی است که باعث می شود هر کسی انگیزه خود را برای پس انداز کند.

2 – با او صریح صحبت کنید:


یکی از مهمترین توصیه هایی که در مورد نحوه برخورد با شوهر بدبخت ارائه می شود این است که با او مستقیم ، صریح و آشکارا در مورد مسئله با او صحبت کنید ، به او بگویید که این رفتار تبدیل به یک مشکل و خارج از کنترل شده است و نمونه هایی از رفتار مبهم خود را برای او بیان کنید.

3- به او عشق بیشتری ببخشید:


عشق مشکلات بین شما را خاتمه می دهد و حداقل او را با شخصیت بهتر و سخاوتمندانه می سازد حداقل باید به شوهر عشق و مراقبت بیشتری داشته باشید ، امور مادی را انجام ندهید که محبت شما را از بین ببرد ، این امر اوضاع را بدتر می کند و ما باید درک کنیم که پول نمی تواند احساسات و عشق بخرد.

  1. Avhma شوهر خود قرار دهید:
    می توان رسید که چگونه به مقابله با خسیس شوهر با درک همسر طبیعت از همسر و چه دوست و دوست نداشتن، ارتباط نیازهای ملی با خواسته های خود را روش ملایم:
  2. سبک شما راز برآورده کردن خواسته های شماست ، از عبارات ملایم و مودبانه با او استفاده کنید مانند: عشق من ، اگر اجازه دهید ، اگر می توانید و دیگران ، از روش تهدید استفاده نکنید و با صدای بلند صحبت نکنید و او را با خصوصیات بد تماس نگیرید ، این موضوع را بدتر می کند.

6- به او سخاوت و سخاوت خود را بیاموزید:

یکی
از نجیب ترین روشهای برخورد با شوهر بدبخت این است که از طریق سخاوت خود با او سخاوت به او بیاموزید ، همیشه به مناسبتها و دیگران هدایایی را به او هدیه کنید و چیزی را انتخاب کنید که باعث خوشحالی او شود ، چیزی راجع به سرگرمی های خود انتخاب کنید مثلاً وقتی به خاطر هدیه شما احساس خوشبختی می کند این امر باعث می شود که او به شما و فرزندانتان هدایایی بدهد تا قلب شما را خوشحال کند.

عزیزم ، ما مطالبی را درمورد نحوه برخورد با یک شوهر مشتاق مادی ، ویژگی های یک شوهر بد اخلاق و چگونگی قضاوت در مورد او ارائه کرده و فرصت هایی را برای شما فراهم کرده ایم.

→ خواندن مطلب قبلی

دروغ گفتن کودکان از نظر روانشناسی

خواندن مطلب بعدی ←

مشکلات جفت رفتاری

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *