تبلیغ وینک مگ

چک لیست جدید کودک


بسته به وضعیت شما ، یک چک لیست کودک ممکن است شامل، یک پوشک ، پوشک و لباس های اساسی کودک باشد.
با خرید یا پذیرش اسباب بازی های دست دوم ، لباس و برخی مبلمان می توانید پس انداز کنید.
همیشه مشخصات ایمنی تجهیزات جدید و دست دوم را بررسی کنید.

چک لیست کودک: تهیه خانه شما
آماده سازی خانه شما می تواند یک راه خوب برای کمک به شما ، شریک زندگی و سایر فرزندانتان باشد تا برای ورود نوزاد جدیدتان آماده شوند.

اگر کودک در زمان خواب است ،
اگر وقت و مکانی برای ایجاد یک اتاق جدید ندارید ، کودک می تواند در گوشه ای از اتاق شما قرار بگیرد. در حقیقت ، شما می توانید با خوابیدن کودک در یک تختخواب در همان اتاق 6-12 ماه اول خطر مرگ ناگهانی غیر منتظره در شیرخوارگی (SUDI) را کاهش دهید.

تعویض پوشک


از کجا بسیاری از والدین می توانند جداول تغییر را خریداری کنند ، اما در خانه بهتر است کودک خود را روی یک تشک روی زمین تغییر دهید ، بنابراین او نمی تواند سقوط کند.

همچنین می توانید کودک خود را روی تخت عوض کنید. برخی والدین می دانند که تغییر کودک در یک میز تغییر ، روی پشت آنها آسانتر است. اگر کودک خود را در رختخواب تغییر می دهید یا میز را عوض می کنید ، همیشه دست خود را روی کودک خود نگه دارید تا کودک نتواند از بین برود.

استحمام کودک


شما لازم نیست برای تهیه یک منطقه استحمام برای کودک خود ، کارهای خاصی انجام دهید. در واقع ، می توانید یک نوزاد متولد شده را در سینک آشپزخانه یا وان لباسشویی حمام کنید ، تا زمانی که بی خطر و تمیز باشد.

تجهیزات ضروری کودک


مواردی که کودک شما به آن نیاز دارد ، همیشه تغییر خواهد کرد ، بنابراین بهترین روش ممکن است خرید ، قرض گرفتن یا استخدام چیزهایی باشد که شما به آنها احتیاج دارید .

در اینجا برخی تجهیزات ضروری کودک برای شروع کار باید ارائه شود.

تجهیزات عمومی

اگر از بیمارستان به خانه رانندگی می کنید ، نیاز به یک کودک محدودیت عقب دارید که مطابق استاندارد AS / NZS 1754 استرالیا / نیوزیلند باشد. این ایده خوبی است که قبل از رسیدن کودک ، این محدودیت را به صورت حرفه ای تنظیم کنید.
برای ایمنی خواب کودک ، به یک تختخواب تأیید شده ، یک تشک و ورق مناسب ، نیاز دارید. استاندارد برای گلدان ها AS / NZS 2172 است . بعضی از والدین در چند ماه اول از بیسینت یا گهواره برای نوزاد خود استفاده می کنند ، اما مراجعه مستقیم به استفاده از یک تخت تمام اندازه یک گزینه مطمئن و مقرون به صرفه است.
پوشک : حتی اگر قصد استفاده از پوشک های قابل استفاده مجدد را دارید ، ایده خوبی است که چند مورد یکبار مصرف را فقط در صورت استفاده داشته باشید.
اگر بطری هستید ، به بطری ، دستمال و وسایل شستشوی بطری نیاز دارید. اگر در حال شیردهی هستید ، اگر قصد دارید شیر را بیان کنید یا به زودی به کار خود بازگردید ، می خواهید در مورد پمپ پستان فکر کنید.
چیزهایی برای مادر

مادر به لنت های بهداشتی فوق العاده طولانی و فوق العاده ضخیم و یا زایمان احتیاج دارد . تعداد زیادی به بیمارستان بروید و برای آمادگی بیشتر در هنگام بازگشت به خانه آماده شوید.
اگر در حال شیردهی هستید ، به سینه های پرستاری و لنت های پستان احتیاج دارید.
چیزهایی برای کودک

برای لباس پوشیدن نوزادتان ، خوب است که 3-4 لباس مخصوص لباس کودک و مجموعه ای از لباس های مجلسی یا جلیقه برای زیر آن وجود داشته باشد. بسته به زمان سال و مکانی که در آن زندگی می کنید ، همچنین ممکن است به کارتن گارد یا پرش نیز احتیاج داشته باشید.
چند بسته کودک: بسته بندی های موسین سبک تر و برای

تابستان بهتر است.
اگر به دنبال مشاوره در مورد تجهیزات کودک هستید ، می توانید با مربی در کلاس های تولد یا پرستار بهداشت کودک و خانواده خود صحبت کنید

تجهیزات اضافی کودک
در اینجا موارد دیگری وجود دارد که به نظر شما مفید است:

حمام کودک و چند حوله نرم برای بسته بندی و خشک کردن کودک بعد از هر حمام
سطل آشغال با درب
کیسه های پوشک یکبار مصرف یکبار مصرف (یا کیسه های پلاستیکی قدیمی) – برای بیرون رفتن با کودک خود مفید است.
پودر تالک به دلیل داشتن ذرات ریز که ممکن است کودک شما در آن نفس بکشد توصیه نمی شود. این ماده همچنین می تواند به دستگاه تناسلی کودک شما وارد شود و باعث آسیب شود.

پس انداز در تجهیزات کودک
می توانید با خرید یا پذیرش اسباب بازی های دست دوم یا از قبل دوست داشتنی ، لباس و برخی مبلمان مانند کمد ، پس انداز کنید.

می توانید این موارد را در بسیاری از مکان ها پیدا کنید ، از جمله:

وب سایتهایی مانند eBay یا Gumtree
اوراق بهادار
گروههای والدین
تبلیغات جامعه محلی و فروش گاراژ
بازارهای محلی
مغازه های دست دوم
راه های دیگر صرفه جویی شامل خرید تنها چیزی است که واقعاً به آن نیاز دارید. برخی از محصولات جدید کودک مبتنی بر شیک است. این ایده خوبی است که با والدین دیگر در مورد آنچه پیدا کرده اند مفید صحبت کنید.

می توانید در مواردی مانند پوشک و دستمال مرطوب از فروش و پیشنهادهای ویژه مراقبت کنید و در صورت ارزان بودن آنها را ذخیره کنید (با توجه به اینکه تاریخ های استفاده را بررسی کنید).

تجهیزات ایمنی و دست دوم کودک
کمیسیون رقابت و مصرف کننده استرالیا توصیه می کند فقط محصولات دست دوم را بخرید ، قرض بگیرید یا بپذیرید که دارای برچسب های اجباری و ویژگی های ایمنی هستند . استفاده از محصولاتی که دارای برچسب استانداردهای استرالیا هستند ، به شما در محافظت از کودک در برابر آسیب های جدی و احتمالاً مرگ کمک می کند.

هنگام انتخاب یک تختخواب ، تشک ، کودک و صندلی تقویت کننده ، همیشه به دنبال یک مورد با سابقه ایمنی مناسب باشید . اگر یک مورد در اثر تصادف قرار گرفته است یا آسیب دیده است یا از سابقه ایمنی آن اطمینان ندارید ، بهتر است آن را نپذیرید یا خریداری کنید.

همچنین ایده خوبی است که قبل از خرید کالای مورد نظر را از نظر فیزیکی بررسی کنید. قضاوت درباره وضعیت کالای دست دوم از روی عکس در وب سایت دشوار است

سایت یکی یه دونه

→ خواندن مطلب قبلی

زایمان طبیعی یا سزارین؟

خواندن مطلب بعدی ←

نکاتی درمورد کار در حین بارداری

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *